Scooter rijbewijs halen De Bilt

Geen wachttijden, direct lessen 

Veiligheid voorop! Haal je scooterrijbewijs bij Rijschool van Bemmel. 

Instructeurs
0 +

Voor auto, motor, scooter, aanhanger

Succesvolle cursisten
0 +

Gemiddeld beoordeeld met 5/5 sterren

Auto's, motoren en scooters
0 +

Direct starten

Behaal je scooter rijbewijs in De Bilt

Wil jij je scooter rijbewijs halen in de regio De Bilt? Bij Rijschool van Bemmel zit je achter het juiste stuur! Er zijn bij ons geen wachtlijsten, dus je kunt meteen starten met lessen. Daarnaast hebben we een groot slagingspercentage. Het kan haast dus niet missen dat, als je bij ons komt lessen, je binnen no-time je rijbewijs in je zak kunt steken.

Waar wacht je nog op? Schrijf je vandaag in en wie weet toer jij binnenkort op je scooter door de stad!

All-in pakketten voor scooterrijles

Voor het halen van je scooter rijbewijs hebben we verschillende lespakketten. De inschrijfkosten, verzekeringskosten en huur van de scooter zijn bij de prijzen van de pakketten inbegrepen.

et is eventueel ook mogelijk om losse lessen en/of examens te nemen. Wij regelen een helm en communicatieapparatuur voor je.

Zelf hoef je alleen te zorgen voor schoenen die je enkels bedekken en (wanneer nodig) warme/regenkleding.

Pakketten scooter

Bij Rijschool van Bemmel bieden we verschillende scooter pakketten aan om het scooter rijden te leren. Zo rij jij binnen no-time op je scooter. 

Al onze prijzen zijn all-in! Dus geen inschrijfkosten, verzekeringskosten, huur van lesvoertuig etc.

Pakket 1

Incl. huur van les scooter

€ 455,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Pakket 2 

Incl. huur van les scooter

€ 585,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Indien je zakt, doe je 1 CBR praktijkexamen (exclusief examentijd) kosteloos over. Je betaald 5,5uur lestijd.

Beste keuze

Pakket 3 

Incl. huur van les scooter 

€ 579,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Pakket 4

Incl. huur van les scooter

€ 699,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Indien je zakt, doe je 1 CBR praktijkexamen (exclusief examentijd) kosteloos over. Je betaald 5,5uur lestijd.

Waarom Rijschool van Bemmel?

Rijschool van Bemmel helpt al meer dan twintig jaar leerlingen om veilig en snel hun rijbewijs te halen. We bieden deskundige begeleiding bij verschillende rijopleidingen, waaronder het halen van je scooter rijbewijs, maar ook motor- en autorijlessen.

Vanaf 15,5 jaar kun je bij ons het theorie-examen voor je scooter afleggen. Ben je 16 jaar en heb je het theorie-examen gehaald, dan kun je deelnemen aan het praktijkexamen.

Het examen  

Het praktijkexamen duurt in totaal ongeveer 45 minuten. Om ervoor te zorgen dat je het examen goed kunt afleggen, krijg je een portofoon mee, zodat je tijdens het examen met de examinator kunt communiceren. Hij zal tijdens de rit op zijn eigen scooter achter je aan rijden. Voordat de rit begint krijg je eerst wat technische vragen over het voertuig. Vervolgens begint het praktijkgedeelte en ga je de weg op.

Wanneer dit onderdeel is afgesloten, hoor je meteen of je bent geslaagd. Is dit het geval, dan kun je de volgende dag een afspraak maken bij het gemeentehuis om je rijbewijs aan te vragen. Na circa 5 werkdagen ben je dan eindelijk de trotse bezitter van je scooter rijbewijs!

Goed voorbereid aan je scooter rijbewijs beginnen?

Gebruik de scooter hand-out zodat je niet voor verrassingen komt te staan.

Klaar voor scooterrijles in De Bilt?

Wil je meer weten over het halen van je scooter rijbewijs in De Bilt of heb je een vraag over onze andere diensten? Neem contact op via 030-6368655 of mail naar info@rijschoolvanbemmel.nl.

Losse tarieven

Los uurtarief

€65,00 (60 minuten)

Theorie cursus

€ 99,00 (1 vrijdagavond excl. theorie examen)

Theorieles 1 op 1

€ 49,00 ( per 60 minuten )

Theorie examen 

€ 65,00

Theorie examen met extra tijd

€ 85,00

Boek en examentraining

€ 47,50

Theorieboek

€ 26,50

Internet kaart met 5 uur examentraining

€ 17,50

*Prijswijzigingen voorbehouden

Antislipcursus (los bij te bestellen)