Scooter rijbewijs halen Achthoven

Geen wachttijden, direct lessen 

Veiligheid voorop! Haal je scooterrijbewijs bij Rijschool van Bemmel. 

Instructeurs
0 +

Voor auto, motor, scooter, aanhanger

Succesvolle cursisten
0 +

Gemiddeld beoordeeld met 5/5 sterren

Auto's, motoren en scooters
0 +

Direct starten

Behaal je scooter rijbewijs in Achthoven

Ben je op zoek naar een rijschool om je scooter rijbewijs te halen in Achthoven en omgeving? Bij Rijschool van Bemmel ben je aan het juiste adres! Er zijn bij ons geen wachtlijsten, waardoor je gelijk kun starten met lessen!

Schrijf je vandaag nog in en wie weet rij jij binnenkort rond op je eigen scooter!

All-in pakketten 

Rijschool van Bemmel heeft verschillende scooter lespakketten beschikbaar. Zo kun je kiezen voor het pakket dat bij jou past.

De prijzen zijn inclusief inschrijfkosten, verzekeringskosten en de huur van de scooter. Het is ook mogelijk om losse lessen of examens te kopen.

Wij zorgen voor een helm en de communicatieapparatuur. Zelf moet je er op letten dat je hoge schoenen aantrekt die je enkels bedekken en eventueel warme/regenkleding.

Pakketten scooter

Bij Rijschool van Bemmel bieden we verschillende scooter pakketten aan om het scooter rijden te leren. Zo rij jij binnen no-time op je scooter. 

Al onze prijzen zijn all-in! Dus geen inschrijfkosten, verzekeringskosten, huur van lesvoertuig etc.

Pakket 1

Incl. huur van les scooter

€ 455,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Pakket 2 

Incl. huur van les scooter

€ 585,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Indien je zakt, doe je 1 CBR praktijkexamen (exclusief examentijd) kosteloos over. Je betaald 5,5uur lestijd.

Beste keuze

Pakket 3 

Incl. huur van les scooter 

€ 579,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Pakket 4

Incl. huur van les scooter

€ 699,-

We lessen in blokken van 2 uur. 

Indien je zakt, doe je 1 CBR praktijkexamen (exclusief examentijd) kosteloos over. Je betaald 5,5uur lestijd.

Waarom Rijschool van Bemmel?

Kies voor kwaliteit, persoonlijke begeleiding en een vliegende start op de weg.

Rijschool van Bemmel is al meer dan twintig jaar gespecialiseerd in het begeleiden van leerlingen tijdens verschillende rijopleidingen. 

Het examen  

Het praktijkexamen duurt vaak rond de 45 minuten. Je krijgt van de examinator een portofoon mee om tijdens de rit te communiceren. Hij zal op zijn eigen scooter achter je aan rijden. Voordat je daadwerkelijk de weg op gaat, krijg je eerst een paar technische vragen over de scooter gesteld. Daarna start je met rijden. Na het examen krijg je meteen te horen of je bent geslaagd. Is dit het geval, dan kun je de volgende dag een afspraak bij het gemeente huis maken om je rijbewijs aan te vragen. Na 5 werkdagen heb je dan eindelijk je scooter rijbewijs in handen!

Goed voorbereid aan je scooter rijbewijs beginnen?

Gebruik de scooter hand-out zodat je niet voor verrassingen komt te staan.

Interesse in scooterrijles in Achthoven? 

Wil je meer weten over het halen van je scooter rijbewijs in Achthoven of heb je een vraag over onze andere diensten? Neem contact op via 030-6368655 of mail naar info@rijschoolvanbemmel.nl.

Losse tarieven

Los uurtarief

€65,00 (60 minuten)

Theorie cursus

€ 99,00 (1 vrijdagavond excl. theorie examen)

Theorieles 1 op 1

€ 49,00 ( per 60 minuten )

Theorie examen 

€ 65,00

Theorie examen met extra tijd

€ 85,00

Boek en examentraining

€ 47,50

Theorieboek

€ 26,50

Internet kaart met 5 uur examentraining

€ 17,50

*Prijswijzigingen voorbehouden

Antislipcursus (los bij te bestellen)